אודות פסיכולוג ילדים בכפר יונה

פסיכולוג ילדים בכפר יונה, פסיכותרפיסט בגישה דינאמית ומטפל בתנועה ומדריך סטודנטים. הפסיכולוג ילדים בכפר יונה בעל ניסיון רב בטיפול עם מבוגרים וילדים. 

הפסיכולוג ילדים בכפר יונה הוא מומחה בטיפול אישי דינמי ובטיפול בהורות. 

לצד העבודה בקליניקה פרטית בכפר יונה, הפסיכולוג ילדים בכפר יונה מטפל במסגרת השירות הציבורי בביה"ח "גהה", ביחידת גיל-הינקות, טיפול משולב הורה-ילד וזאת מתוך אמונה כי טיפול בשלבים הראשונים עוד בגיל הינקות הינו מהלך משנה חיים בעבור הפעוטות והוריהם.

בקליניקה הפרטית, הפסיכולוג ילדים בכפר יונה מטפל במגוון בעיות עם מבוגרים ב-חרדה ודיכאון, דימוי עצמי נמוך, קשיים בזוגיות, תחושת תקיעות, משברי חיים, דיכאון לאחר לידה, טראומות, מיניות, קשיים וטיפול בהורות.

בתחום הטיפול בילדים אני מטפל גם באמצעות משחק ותנועה ומתמחה בטיפול רגשי לילדים עם חרדות, הפרעות התנהגות, לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז, קשיי ויסות רגשי ותחושתי, הפרעות בתקשורת.

לתפיסתי כל טיפול הוא מפגש בין שניים ביני לבין המטופל, אני מאמינה בראש ובראשונה ביצירת הקשר הטיפולי עם המטפל כמרחב ומקום המאפשר את התנועה והשינוי. המרחב הטיפולי מאפשר מקום בטוח ומוגן בו ניתנת האפשרות להתבונן לעומק בדפוסים, במחשבות, בהתנהגויות, ברגשות, בחלומות, בפנטזיות ובמערכות היחסים עם עצמנו ועם האחרים בחיינו. מקום בו ניתנת לנפש הזדמנות לנוח, להירגע, לקבל תמיכה ובאומץ לפגוש את הקושי, הכאב, הפחד והסימפטומים שעוצרים אותנו. וביחד במסע משותף לייצר את התנועה וההתקדמות לעבר חופש פנימי עם אפשרות לבחירה, הקלה וצמיחה אישית.

ניסיון מקצועי

כיום אני מטפל בקליניקה פרטית בכפר יונה מקבלת ילדים ומבוגרים.

למרפאה מגיעים תינוקות המאובחנים עם הפרעות אכילה, הפרעות שינה, התקפי זעם, טראומות, תלישת שיער, הפרעות בקשר הורה-ילד ועוד.